ТОВ "Компанія ЛАН" офіційний дилер CLAAS в Україні   Нова версія сайту →Сервіс


Професійне обслуговування техніки – запорука успішного збору урожаю

Ефективна робота сільськогосподарської техніки без поломок та простою у сезон збору урожаю залежить від вибору надійного виробника та постачальника. Та все ж, коректний запуск в експлуатацію та правильне обслуговування агрегатів є вирішальним на усіх етапах їх функціонування.

Обираючи постачальника комбайна чи трактора, клієнт повинен бути впевнений, що разом із покупкою він отримає професійне обслуговування.


Зручний та вигідний сервіс

У ТОВ «Компанія ЛАН» відповідально ставляться до надання послуг. У нас сформована команда висококваліфікованих сервісних спеціалістів, котрі оперативно та відповідально реагують на заявки по ремонту техніки чи сервісному обслуговуванню.


Співпраця із замовником розпочинається на етапі запуску техніки і введення її в експлуатацію, та продовжується увесь гарантійний період.

Роботи проводяться у строгій відповідності з вимогами виробника техніки. В процесі ремонту використовуються оригінальні запчастини та паливно-мастильні матеріали.

Служба сервісу здійснює:

  • Введення техніки в експлуатацію;
  • Забезпечення необхідною документацією;
  • Гарантійне та післягарантійне обслуговування;
  • Дефектування техніки;
  • Консультації та навчання персоналу.

Наявність спеціальних інструментів та відповідної технічної документації дозволяє виконувати складний ремонт безпосередньо у замовника. Якщо Ви робите ремонт своїми силами, наші сервісні інженери нададуть Вам всі необхідні консультації.

Працівники нашої сервісної служби проходять щорічну перепідготовку безпосередньо у виробників техніки. Тісна співпраця з навчальними закладами дозволяє поповнювати сервісний відділ висококваліфікованими фахівцями.


Наше головне завдання - зробити сервісне обслуговування самим зручним та вигідним для споживачів!

Головна   Новини   Про компанію   Сервіс   Запчастини до сільськогосподарської техніки CLAAS   Техніка б/в   Контакти   Вакансії   Гостьова   Панелька ліворуч  
old.lanclaas.com.ua © 2011-2018 розкрутка та розробка сайтів тернопіль