ТОВ "Компанія ЛАН" офіційний дилер CLAAS в Україні   Нова версія сайту →Сервіс Навчання інженерів та фахові поради для сільгоспвиробників


Пропонуємо сервіс. Передаємо досвід.

Серед послуг, які надають сервісні спеціалісти ТОВ "Компанія ЛАН", передбачено проведення навчань та фахових рекомендацій сільгоспвиробникам. Програма включає наступні консультування працівників господарств:

  • робота з технікою CLAAS;
  • технічне обслуговування комбайнів LEXION, TUCANO та тракторів XERION;
  • ремонт сільськогосподарської техніки.

  
 

Термін проведення навчань може бути обумовлений індивідуально та узгоджений. Для вашої зручності, захід проведуть на базі Вашого господарства або ж на території ТОВ Компанія ЛАН. Усі учасники навчання отримують сертифікати, що засвідчують проходження навчань.
   
Допомагаємо оперативно вирішити питання ремонту

При виборі сільгоспмашини Вам запропонують саме ту марку та модель, яка абсолютно задовільнить Ваші вимоги та потреби. Крім цього, інженери служби сервісу проведуть лекції та семінари для спеціалістів сільгосппідприємств. На таких заходах розглядаються вимоги щодо експлуатації та особливості конкретного виду техніки.

В подальшому, наші технічні радники допоможуть правильно скласти замовлення на запчастини CLAAS, заміна яких вимагає технологія ремонтних робіт.

Головна   Новини   Про компанію   Сервіс   Запчастини до сільськогосподарської техніки CLAAS   Техніка б/в   Контакти   Вакансії   Гостьова   Панелька ліворуч  
old.lanclaas.com.ua © 2011-2018 розкрутка та розробка сайтів тернопіль